קוראים ממליצים

עוד משהו שיכול לעניין אותך

כדאי לקרוא

פוסטים אחרונים

אובחנת עם סוכרת הריון? מזמינה אותך להדרכה שלי

הצילו! יש לי סוכרת הריון!
הדרכה אינטרנטית עד שתגיעי לדיאטנית

מאז יצא לאור ספרי “המדריך השלם לתזונה בהריון”, קיבלתי לא מעט פידבקים אודותיו, לא מעט מהם מקולגות שלי 🙂
אני שמחה לשתף אתכם בתגובות נבחרות:

“שלום טובה,

הספר הגיע אלי היום.

אני העברתי איתו 2.5 מההריונות שלי כי בהריון האחרון הוא פשוט נעלם לי, כל הזדמנות אני מציצה בספר , כאילו בפעם הראשונה.

עכשיו עלעלתי בו כשהגיע ממש וחיבקתי אותו מגעגוע. התגעגעתי לצורת כתיבה למתכונים, לתפריטם כאילו את מדברת אליי.”

מ’ 

“לטובה היקרה, שלום רב,
אני רוצה לשבח אותך על הספר שכתבת. הוא פשוט מעולה, יסודי מקיף ומקצועי ביותר.נושא הספר שלך במיוחד נותן מענה לחוסר הספרותי שהיה בתחום הזה. יישר כוחך! אני חושבת שהייתי הראשונה שרכשתי את הספר ברגע שעלה על המדף. מי שקורא אכן מתרשם מיד מההשקעה הרבה שלך. והתחושה שליוותה אותי במהלך קריאת הספר הוא שלא עשית לעצמך הנחות. נכנסת לכל הפרטים, הנושאים והסוגיות בתחום. לא השארת מענה לא פתור. אני חושבת שהספר שלך הוא ייחודי, לא רק בשל הנושא וההיקף הרחב שלו, אלא בשל העובדה שהשכלת להפיק ספר שהוא מאד מקצועי מיחד, אך כזה שיהיה מובן  לקוראות. לצד המידע המקצועי הרב את מספקת לקוראים גם מידע מעשי, והמלצות ליישום.”

רוחמה אלבאום-פרנקל, בוגרת מדעי התזונה B.Sc

“ספר מדהים, הן מבחינה מקצועית, והן בארגון החומר, בבהירות, בשפה הקולחת, בירידה לפרטים, וכמובן המתכונים המחושבים והמצוינים!!

ממש תענוג, אני ממליצה בחום, גם לדיאטניות וגם למטופלים”

אליה ברקמן, דיאטנית קלינית

“אני בשבוע 16 ולפני כשבוע קניתי את ספרך לאחר המלצה חמה.זהו אחד הספרים המעולים ביותר שקראתי על הריון ובכלל ולדעתי את מסבירה בצורה יוצאת מן הכלל את כל התהליכים הגופניים שאנו עוברות ועל כן הספר פשוט צריך להקרא מדריך להריון. במקום לפעול על אוטומט כי “כך אומרים” אני מבינה את כל הסיבות מאחורי כל דבר וזה מקל עלי בצורה יוצאת דופן. ממליצה ואמשיך להמליץ עלייך לכל מי שבהריון וגם למי שלא. תודה רבה!!”

מיה כהן

  

“קנינו לאחרונה את הספר שלך, יופי של השראה לתזונה נכונה,הכנסת לנו רוח למפרשים בנושא זה, אנחנו מאוד  אוהבים לאכול, ואם אפשר לאכול נכון וטעים, אז זה כיף חיים!”

שמרית דרור 

“הספר מעולה, נותן תחושה של אחריות גדולה כלפי הגוף שלי שבו בהמשך יתפתח העובר”

גלית גרוס, במייל.

“קיבלתי במתנה את הספר שלך, וקראתי את כולו ביום אחד. למרות שזהו הריוני השני, הארת לי הרבה דברים חשובים”

גולשת בפורום תזונה באתר אמנות הלידה.

“רציתי להודות לך על הספר הנפלא שכתבת! נעזרתי בו המון! הוא כתוב בצורה כ”כ ברורה ובהירה, פשוט לקריאה ומצד שני כ”כ מקצועי – באמת נהדר. נכס לכל אשה הרה בעיניי! אציין שבדיוק המלצתי על הספר שבוע שעבר לחברה – היא קנתה לעצמה ומאוד מרוצה 🙂 ”
עינת הוך, דיאטנית קלינית


“טובה יקרה!

בתור דיאטנית, אני ממליצה תכופות על הספר המצויין שלך למטופלות. הוא מקצועי, ברור מאוד גם למי שאינה עוסקת בתחום, מקיף ומספק מידע רב בצורה נגישה ונעימה לקריאה.

אז עכשיו אני מתכננת הריון, והתחלתי לקרוא את הספר שלך בכובע של “קוראת מן המנייןמטופלת”, כשהידע המקצועי שלי מונח לרגע בצד. אני מרגישה כאילו הספר נכתב עבורי! כאילו את לוקחת אותי יד ביד, ומדריכה אותי בנושא, כאילו את יודעת מה אני עומדת לשאול, מה מטריד ומעניין אותי. ולכן, מתוך שני הכובעים שלי – כאישה וכדיאטנית, ממליצה בחום על הספר שלך לכל מי שמתכננת הריון או כבר נמצאת בו!”

הכותבת ביקשה להישאר בעילום שם. 

 

עוד לא קראת את הספר?
מזמינה אותך לקרוא עוד עליו כאן.
אפשר להשיג אותו בספריות העירוניות או לקנות יד שניה דרך אתר סימניה
ואפשר גם לקנות חדש 🙂

המשיכי לקרוא מאמרים נוספים בנושאי תזונה בהריון: