למטפלים

בשנת 2015 אחרי הרבה שנות כתיבה במדיות השונות ומתן הרצאות לקהל המקצועי והרחב, הרגשתי שאני רוצה להעניק מהניסיון שלי לקולגות. כך נולדו הסדנאות והייעוצים שלי לדיאטנים ולמטפלים ממקצועות הבריאות בעלי רשיון משרד הבריאות. עד כה השתתפו בהם מאות דיאטניות ודיאטנים. מזמינה אותך להיעזר בי כמקפצה לקידום הקריירה שלך:

כתיבה לקהל הרחב היא אחד מערוצי השיווק הטובים, האמינים והיציבים ביותר. היא מאפשרת לאנשים להכיר אותך, לחבב אותך ולסמוך עלייך מספיק כדי לבחור בך כמטפל/ת ולהגיע אליך.
לכן חשוב לעשות את הכתיבה בצורה נכונה. למרבה השמחה, זו מיומנות נרכשת, ובסדנת “מטפלים כותבים” נלמד איך לעשות את זה, מה הסודות שגורמים לכתבה להיות “וואו”, מה כדאי לעשות ומה לא, והכי חשוב – כולל תרגולים ומשובים ממני גם אחרי הסדנה.

היכולת לעמוד בפני קהל, להעביר פרזנטציה מוצלחת, לרתק ולרגש היא מיומנות חשובה מאין כמוה כחלק מהפרנסה והשיווק שלנו, המטפלים. למרבה השמחה, כמו הכתיבה, גם זו מיומנות נרכשת שאפשר ללמוד ולתרגל, וזה בדיוק מה שאני מלמדת בסדנת “מטפלים מרצים”.

מתאים לך יותר “אחד על אחד” מאשר בקבוצה? רוצה לקבל ממני הדרכה אישית ממוקדת בך בנושא כתיבה, פרזנטציה או ליווי בדרך העצמאית שלך? זה אפשרי!

בתור לקוחה ותיקה ומרוצה של “רב מסר” השגתי הטבה לנרשמים למערכת שכוללת חודש התנסות חינם (לעומת שבועיים לנרשמים ישירות דרך האתר) ואפשרות לצרף עד 1000 כתובות מייל (במקום 20 בלבד).