המדריך השלם לתזונה בהיריון

הספר !!! למידע ולפרק חינם לחצו על התמונה

הספר

רוצה לאכול בריא בהריון, לפניו ואחריו? הרשמי כאן לסדרות טיפים שיגיעו לתיבת הדואר שלך אחת לשלושה ימים.

שם:
דוא"ל: 
 מתכננת הריון
 בשליש הראשון
 בשליש השני
 בשליש השלישי
 אחרי לידה
 טיפים על תזונה בריאה

לעולם לא אעביר את כתובת המייל שלכם לאף אחד בשום מצב. כן אשמח לשלוח לכם עדכונים על תוכן בעל ערך מתוצרתי.

מי אני

 

 

שמי טובה קראוזה. אני דיאטנית קלינית ואם לשלושה. סיימתי את לימודי התואר הראשון במדעי התזונה בפקולטה לחקלאות ברחובות בשנת 1995 בהצטיינות יתרה, ולאחר הכשרה מעשית (סטאז') בבית החולים רמב"ם ובמרפאות שירותי בריאות כללית הוסמכתי כדיאטנית בשנת 1996.

משנת 1996, כשתכננתי את ההריון הראשון, התחלתי להתעמק, להתעניין ולהתמחות בנושא התזונה בהריון ולאחר הלידה ואני ממשיכה בכך גם כיום.

את דרכי באינטרנט התחלתי בשנת 1999 בכתיבת מאמרים קצרים בנושאי תזונה ומשנת 2000 עד 2010 ניהלתי את תחום התזונה באתר "אמנות הלידה" וכן ייעצתי בפורום תזונה ובפורום הראשי שבאתר.

מאז כתבתי מאות כתבות בנושאי תזונה ברשת ובעיתונות הכתובה. משנת 2004 אני כותבת במדורי הבריאות והילדים של שבועון "לאשה" בנושאי תזונה בכלל ותזונה הקשורה לנשים במיוחד.

בנובמבר 2007 התפרסם ספרי הראשון "המדריך השלם לתזונה בהריון" בהוצאת "ידיעות ספרים", עליו תוכלו לקרוא בהרחבה, ולקרוא גם קטעים ממנו כאן. בעקבותיו, החלטתי להקים את אתר "תזונה טובה" כדי שיוכל לשמש מקור ידע אמין לכל מי שרוצה לדעת יותר על תזונה בריאה, במיוחד בתקופת ההריון וההנקה.

משנת 2013 אני חברה במועצה הלאומית לבריאות האישה, אשר מייעצת למשרד הבריאות בנושא קידום בריאות נשים ועמדתי בראש הוועדה לתזונת נשים בהריון.

בדצמבר 2015 הוסמכתי כ- NLP Master Practitioner במרכז "מטרות" ואני משלבת כלים מעולם ה-NLP בעבודתי ובהרצאותי. כלים אפקטיביים ומעצימים שמסייעים למטופלות שלי לבצע שינוי בריא בחייהן.

מספטמבר 2016 אני חברה בצוות המוביל של פורום תזונה והריון מטעם עמותת "עתיד", עמותת הדיאטנים בישראל. 

בדצמבר 2017 יצרתי את ההדרכה האינטרנטית "הצילו! יש לי סוכרת הריון!" שמיועדת לנשים שאובחנו עם סוכרת הריון עד לפגישה שלהן עם הדיאטנית וכהשלמה לפגישות עמה.

 

במקביל, אני עוסקת בייעוץ תזונתי אישי לנשים הרות, נשים אחרי לידה, נשים אשר מתכננות את ההריון שלהן ותזונת נשים על כל היבטיה, שבאופן טבעי ובלתי נמנע, משפיעה גם על התזונה של כל בני המשפחה. 

אני גם מרצה בפני אנשי מקצוע (דיאטנים, רופאים, אחיות, מיילדות, מדריכות הכנה ללידה) וכמובן בפני הקהל הרחב. אם תרצו להתעדכן במועדי ההרצאות הקרובות שלי לחצו כאן

התחומים בהם אני מרצה ומייעצת למטופלות הם רבים ומגוונים, וכוללים, בין היתר, הכנה תזונתית להריון, מעקב עליה תקינה במשקל, התמודדות עם בחילות והקאות, אנמיה, עצירות וצרבות, מצבים מיוחדים כמו סוכרת הריון ורעלת, צמחונות בהריון ובהנקה, תזונה בהנקה והרזייה בטוחה לאחר הלידה.

 

אני מאמינה שהאוכל הוא בן הברית שלנו, במיוחד בתקופה בה אנו יוצרות חיים, אך גם לפני כן וכמובן, לאחר מכן.

 

בניגוד לתפיסה, שהאוכל הוא אויב מלא פיתויים שרק ישמין אותנו וצריך להזהר ממנו, תפיסה שרבות מאיתנו אוחזות בה מילדות, אני מאמינה שאפשר לשנות את הדרך בה אנו מתייחסות לאוכל, למשקל ולדימוי הגוף שלנו.

אני משתדלת לסייע בכך לנשים בכל יום.

 

לתיאום פגישת ייעוץ אישית את מוזמנת לפנות אלי

בטלפון: 09-9505079

או במייל tova@tzuna-tova.co.il

 

אשמח לשמוע ממך,

להתראות!

טובה קראוזה.

רוצה לדעת איך אני עובדת? לחצי כאן.